Кінезіс – Центр лікування хребта та суглобів

  • +38 098 121 3141
  • проспект Грушевського, 31/3, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32303
  • Пн-Пт: 09:00–21:00 Сб: 09:00–18:00 Вс: Зачинено
  • http://xn--e1aebcgt5a.com/

Центр лікування хребта і суглобів «Кінезіс» – ефективне лікування остеохондрозу, сколіозу, викривлення хребта, гриж, артрозу, артриту, кокс артрозу, плоскостопості. Тут проходять реабілітацію після травм, операцій, а також працюють з вагітними жінками, що мають проблеми зі спиною.

Основним методом лікування в центрі «Кінезіс» є кінезіотерапія на багатофункціональних тренажерах, за методою лікаря Бубновського. Під кінезіотерапією розуміють лікування правильним рухом, тобто це комплекс вправ для кожного м’яза, суглоба, покликані повернути втрачені ними гнучкість і функціональність. Невід’ємною частиною реабілітаційного процесу лікування хребта у дорослих та дітей є масаж. В центрі “Кінезіс” виконують лікувальний, медовий, баночний, вінниковий, гуаша, хіджама, антицелюлітний масажі. Як метод лікування травм і різних захворювань м’язів, суглобів та сухожиль у “Кінезісі” використовують кінезіологічне тейпування. При захворюваннях опорно-рухового апарату, вегетативної дистонії у центрі впроваджено голковколювання (голкорефлексотерапія, акупунктура). Схему лікування, тривалість курсу і сеансів підбирає лікар, виходячи із симптомів пацієнта.

Кінезіотерапія в Хмельницькому на сьогодні є оптимальним методом лікування і профілактики різних захворювань хребта і суглобів – щадним, безмедикаментозним і безпечним.

інші Заклади категорії “”

Цифровий паспорт